26.08.2019 Rahvusvaheline koolitus "Efektiivne ja mitmekülgne ujumise algõpetus" Sõle Spordikeskuses (Sõle 40a, 10317 Tallinn) kell 9.30-16.30

Rahvusvaheline koolitus "Efektiivne ja mitmekülgne ujumise algõpetus" annab ujumise algõpetuse juhendajale oskused ja teadmised, kuidas saab õpilastes juba varajases eas ujumisoskust andes kujundada ka veeohutusalane suhtumine, teadmised ja oskused, mis loovad õpilastele eeldused enda ja oma kaaslaste elupäästmiseks.

Eesti ujumisjuhendajatega tuleb oma oskusi ja praktilisi teadmisi  jagama veeohutuse ja ujumise algõpetuse rahvusvaheline ekspert ja praktik Riitta Vienola.

Riitta Vienolal on:  ILSE avavee ja basseini vetelpääste instruktori tunnistus; vetelpäästja töö kogemus Soomes, Rootsis, Austraalias ja Lõuna-Aafrikas; töötanud ujumise algõpetuse õpetajana  Soomes ja Austraalias; lektor spordi ja tervise edenduse alal Arcada Ülikoolis; hariduse komisjoni asepresident "International Life Saving Federation Europe" organisatsioonis; liige Soome veeohutuse komitees, Soome ujumise algõpetuse ja vetelpääste liidus (FSL); omab FSL ujumisjuhendaja ja vetelpääste juhendaja tunnistust.

Koolitusele on oodatud kõik, kes tegelevad laste ujumise algõpetuse ja veeohutuse teemadega ja/või tahavad selles valdkonnas rahvusvahelise mastaabiga teadmisi ja oskusi juurde saada.

Palun huvi ja võimaluse korral registreerige oma osalus kohe, et oskaksime koolitust paremini planeerida.

Ühele koolitusele mahub maksimaalselt 30 inimest.

Koolitused toimuvad:

26.08.2019 kell 9.30-16.30 Tallinnas (Sõle Spordikeskuses). Kohad on täis ja registreerimine koolitusele on lõppenud.

27.08.2019 kell 9.30-16.30 Tallinnas (Sõle Spordikeskuses). Kohad on täis ja registreerimine koolitusele on lõppenud.

Koolituse toimumiskoht: Sõle Spordikeskus (Sõle 40a, 10317 Tallinn)

Koolituse maksumus on 110 €, mis sisaldab koolituse teoreetilist osa klassis ja praktilist osa basseinis (1 h), kerget einet päeva jooksul, koolituse eest saab Eesti Ujumisliidu EKR 3-7 täiendkoolituse tunnistuse (8,0 AT).

Registreerimise viimane päev on 5.08.2019.

 

Koolituse sisuline kirjeldus:

Koolitusel osalejad saavad koolituselt oskused ja teadmised, kuidas efektiivsemalt kasutada  kuni 11 aasta vanuste laste aega ujumistundides mitmekülgsete oskuste omandamiseks. 

Lisaks eakohasele veeohutusalasele harjutusvarale, millega ujumistunde mitmekesistada ja efektiivsemaks muuta, saab koolituselt vastused küsimustele: Miks ja kuidas peab ujumisõpetaja ujumistunnis kujundama ka laste veeohutusalast suhtumist, teadmisi ja oskusi? Millised on Eesti väljakutsed ja võimalused veeohutusalase hariduse andmisel? Millest koosneb veeohutusalane õpe -teadmised, oskused, suhtumine? Millised on enesepäästmise oskused ja millised on turvalise päästmise oskused? Lisaks veel mõned faktid 7.-11. aastaste õpilaste suhtumise muutmisest.

Koolitus toetab õpetajaid, et saavutada põhikooli riiklikus õppekavas (2018) olev õpitulemus: õpilane omandab esimese kooliastme lõpuks eakohased veeohutusalased teadmised ja oskused.

Koolituse täpsem info:

Koolitus toimub inglise keeles (ilma tõlketa).

Koolitusel on praktiline osa basseinis. Palume kaasa võtta ujumisriided ja ujumismüts. 

Koolitusel osaleja saab tunnisuse 8,0 AT.

Koolitus on EKR 3-7 tasemete täiendkoolitus.

Koolitusel osaleja saab kohapeal soetada „Veeohutus“ (2018,  Gert Teder, 56 lk) hinnaga 6.50 eurot.

Koolituse ajakava:

 

9.15-9.30 kogunemine, tervituskohv

9.30-12.15 teooria klassis

12.30-13.30 praktilised tegevused basseinis

13.30-14.00 kogunemine klassis,  kerge eine
14.00 -16.30 teooria klassis

 

Lisainfo:

Info registreerumise ja korralduse kohta: Helen Link, helen@swimming.ee

 

Toetaja

Toetaja

Registreeri koolitusele


Isiku ja -kontaktandmed
Töötamine
Arve
Ei vaja arvet (kannan osalustasu 110 eurot MTÜ Eesti Ujumisliidu arveldusarvele EE507700771008840232. Lisage ülekande selgitusse: koolitus, koolituse kuupäev ja osaleja nimi)
Soovin arvet

Debug