"Õpime ujuma" koolitus Tallinnas, Nord Cramo Spordihoones ja basseini osa Elamus Spas.

Kahepäevane praktiline "Õpime ujuma" koolitus on mõeldud alustavatele ujumistreeneritele, kus osaleja saab oskused ja teadmised, millega lapsed samm sammult ujuma õpetada. Õppetöös kasutatakse e-õppematerjale (94 õppevideot, e-raamat "Teekond ujumisoskuseni" ja e-ujumiskursus, mis sisaldab eneseanalüüsi võimalusi).

Koolitus sisaldab kaks päeva õppetööd sh. 4 praktilist osa (5 tundi) basseinis, Eesti Ujumisliidu tunnistust (maht 18 AT). Osalejad saavad koolituselt kaasa õppematejalid: "Õpime ujuma" ja "Teekond ujumisoskuseni" raamatud.

Kohtade arv on piiratud!

Koolitusel osalemiseks on vajalik COVID tõend (immuniseerimistõend, läbipõdemise tõend, negatiivse testi tõend, mis ei ole vanem kui 72 tundi).

Registreerimise viimane päev on 9. september 2021.

Koolituse info:

  • Koolitus on EKR 3 taseme koolitus.
  • Koolitus on EKR 4-7 tasemete täiendkoolitus.
  • Kahepäevase koolituse läbimisel saab iga osaleja Eesti Ujumisliidu tunnistuse (maht 18 AT).
  • Eesti Ujumisliit koostab "Õpime ujuma" koolituse läbinutest registrit, mida saab vaadata siit.
  •  Iga koolitusel osaleja saab kaks õpikut, mida koolituse käigus koos uute e-õppevahenditega kasutama õpitakse. "Õpime ujuma" õpik sisaldab metoodikat, üldteadmisi, pedagoogikat ja mängulist harjutusvara (üle 100 harjutuse). "Teekond ujumisoskuseni" sisaldab terve algõpetuse kursuse jagu näidis ujumistunde ja on rohkete illustratsioonidega. Osalejad saavad "Teekond ujumisoskuseni" raamatu lamineeritud versiooni, mis sobib kasutamiseks basseini ääres tunde andes.

 

Koolituse ajakava:

I päev – kell 9:00-17:00

II päev – kell 10:00-16:30

Vaata koolituse täpsemat programmi siit.

Koolituse sisuinfo: 

  • Ujumise algõpetuse juhendajate kahepäevane praktiline koolitus põhineb põhikooli kehalise kasvatuse ainekava ujumise osal.
  • Koolitus annab ujumise algõpetuse juhendajale praktilised juhised ja metoodilise materjali selle kohta, kuidas läbi viia ujumise algõpetuse tunde ja jõuda samm sammult uues kehalise kasvatuse ainekavas esitatud õpitulemuste ehk ujumisoskuse saavutamiseni.
  • Vaata täpsemat informatsiooni koolituse sisu kohta siit. 

Koolitust viib läbi: Julia Kurbat, Eesti Ujumisliidu, Norra Ujumisliidu ning Selts Eesti Vetelpääste koostöös spetsiaalse ettevalmistuse saanud ujumistreener.

Koolituse praktilised osad toimuvad basseinis. Palume kaasa võtta ujumisriided ja ujumismüts. 

Lisaks e-õppevahendite kasutamiseks seade (tahvelarvuti, arvuti või nutitelefon) ja kirjutusvahend.

Lisainfo: 

Info registreerimise kohta: Kirsti Mäesepp - kirsti@swimming.ee, 5132991

Koolituse toimumiskoha aadress: Nord Cramo Spordihoone (Tervise 21, Tallinn), Elamus Spa (Akadeemia tee 30, Tallinn)

 

Toetaja

Toetaja

Registreeri koolitusele


Isiku ja -kontaktandmed
Töötamine
Arve
Ei vaja arvet (kannan osalustasu 155 eurot MTÜ Eesti Ujumisliidu arveldusarvele EE507700771008840232. Lisage ülekande selgitusse: koolitus, koolituse kuupäev ja osaleja nimi)
Soovin arvet

Debug